phpbb plusı kurarken bu hatayı weriyor..

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

phpbb plusı kurarken bu hatayı weriyor..

İleti Darb3 19.09.2006, 01:56

merhabalar phpplusı kurmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremedim yardımcı olurmusunuz?

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, mail@mailadresim.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

böyle bir hata ile karşılaşıyorum :( ne yapabilirim acaba?
teşekkürler...
Bırak Dağınık KaLSın ...
Darb3
Üye
Üye

ALEXIS
19.09.2006, 13:35

.htaccess dosyası yüzünden oluyordur yüksek ihtimal, FTP programı ile bunu yeniden adlandır mesela _.htaccess yap, işlevini yerine getirmesin. Bazı özelliklerden mahrum kalabilirsin ama.

Bazı sunucular .htaccess ile sağlanan bazı tanım ve özelliklerde kısıtlama uygularlar, senin .htaccess dosyasıda bu kısıtlamalardan birine yakalanmış olabilir. Mesela ücretsiz hizmet veren kayyo da bu konuda pek çok kısıtlama var.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Cvp: phpbb plusı kurarken bu hatayı weriyor..

İleti Darb3 19.09.2006, 14:19

ilginiz için teşekkür ederim saolasın kurdum şuan ingilizce olarak ama şimdi böyle bir hata ile karşılaştım bunun sebebi ne olabilir? daha türkçe dil paketini yüklemedim...

Warning: fopen(./cache/birthday_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php on line 377

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php on line 378

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php on line 379

Warning: fopen(./cache/last_visit_1_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php on line 461

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php on line 462

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php on line 463

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php:377) in /home/sasedias/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 751

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php:377) in /home/sasedias/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 757

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sasedias/public_html/phpBB2/portal.php:377) in /home/sasedias/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 758
Bırak Dağınık KaLSın ...
Darb3
Üye
Üye

ALEXIS
19.09.2006, 15:20

cache dizinine yazma izini (CHMOD 777) vermemişsiniz "birthday_0.00.dat" şeklinde bir arama yaparsanız daha önce pek çok defa cevaplanmıştı.

CHMOD ile ilgili ayrıca bir yazı makaleler bölümünde mevcuttur.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Cvp: phpbb plusı kurarken bu hatayı weriyor..

İleti Darb3 19.09.2006, 18:00

haklsınız kusura bakmayın sorunu tam olarak bilemediğim için arama yapamadım... ilginiz için gerçekten teşekkür ederim, phpbb destek olarak ilgisizler vs. gibi sözler duymuştum ama hepsi yalanmış anladım... yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim ama sanırım daha başınızı çok ağrıtacam tekrardan saolun arkadaşlar...
Bırak Dağınık KaLSın ...
Darb3
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir