Ponist system v2.0 hakkında

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

Ponist system v2.0 hakkında

İleti balalayka 27.01.2006, 22:18

arkadaşlar öncelikle bu modu sorunsuz bir şekilde kurdum turkçe eklentisinide ekledim herşey ii guzel tamam birde şunu açıklamak istiyorum forumumda biri admin biri normal kullanıcı olarak 2 isimle kayıtlıyım normal user "bygantar" admin ise "balalayka" nikimle

1- balalayka olarak yani admin olarak giriş yaptığımda ve herhangi bir kullanıcının avatarının altındaki +itibar puanı ekle yazısınna tıkladığımda ve admin olduğum halde aşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı alıyorum

Resim

2- Ama itibar Puanı : yazısına tıkladığımda ise aşağıdaki ekran geliyor ve burdan istediğim kullanıcıya istediğim kadar puan verebiliyorum tabi normal userler sadece "+itibar puanı ekle yazısını görebiliyorlar yani ben link şekinde userler normal yazı olarak doğrusuda bu zaten website bakmak isterseniz burayı tıklayın

Resim

3- Ancak aşağıdaki resimde Admin panelinden çektim points yönetim paneli buradan her turlu izni veriyorum hatta resimde görulduğu gibi ayarladım ancak points sistemi halen aktif değil yani uyeler ne mesaj yazınca ne konu açınca puan kazanamıyorlar nede birbirlerine itibar puanı gönderemiyorlar bunun sebebi ne olabilir ?

Resim

yani üyeler birbirine puanları oldukça puan verebilir böyle olması gerekiyor ama hiç bir uye şuan ben dahil konu açtıkça mesaj yazdıkça puan kazanamıyoruz biri bunu açıklarsa sevinirim

yardımlarınızı bekliyorum

saygılar
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti balalayka 28.01.2006, 15:00

arkadaşlar yukarıda anlattığım olayları yaptıktan sonra meger mod_install.php yi çalıştırmamış o yuzden aktif durumda değildi şu an kurdum tıkır tıkır çalışıyo aslında işin aslı daha önce bi yerden kurmuştum olmamaıştı mod installide çalıştırmıştım yine olmamaıştı bu seferki kurulda gerek olmadığını düşünmüştüm mod installi tekrar çalıştırmaya ama öncekileri kaldırdım uninstall ile sora mod install php yi yeniden çalıştırınca herşey çalışmaya başladı :)
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti kobataj 28.01.2006, 15:24

Çalıştığına sevindim Kardeş.
Okadar editleme yaptıktan sonra çalışmaması tam bir şok olmuştur eminim.
:D
Kullanıcı avatarı
kobataj
Üye
Üye

İleti balalayka 28.01.2006, 16:55

kobataj yazdı:Çalıştığına sevindim Kardeş.
Okadar editleme yaptıktan sonra çalışmaması tam bir şok olmuştur eminim.
:D

bide beni görsen uçuyodum dun gece yaw işte herşeyi yaptıktan sora mod_install.php yi çalıştırmayıp kurmazsak sonuç belli oda şansa kadar bi daha bi çalıştırıyım dedim aha bide baktım herşey tıkır tıkır işliyo :)
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti CeNK 28.01.2006, 17:27

benim sana verdiğim basit bir puanlama modu
ama bu farklı sendeki
iyi görünüor
Kullanıcı avatarı
CeNK
Üye
Üye