phpbb forumda konu açarken ve konulara mesaj yazarken hata a

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

phpbb forumda konu açarken ve konulara mesaj yazarken hata a

İleti xpitbullx 25.01.2006, 02:27

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun dün phpbb forum sitem gayet iyi çalışıyodu dosyalarda hiç bir değişiklik falanda yapmadım ama bu gün öğlen yeni başlık açarken ve başlıklara cevap yazarkan bir sorunla karşılaştım ve ne olduğunu bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun ...
tüm üyelerde aynı şey oluyo ..
cevap + arama + yeni başlık yaparken aşağıdaki hata çıkıyo bazen mesaj gidiyo ama hata yine çıkıyo ...

sql alaklı olduğunu söylediler my admin paneline girdim ve tüm verileri onardım post veri tablosu kullanımda diyodu ... anlamadım gitti ...
sonra düzeldi .. ertesi gün yine girdim aynı şey .. şimdi düzeltiyom ama bir kaç saat sonra yine oluyo ..

hata mesajı ;

-------------------v------------------- ------------------- -------------------
Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_search_wordmatch.MYD'. (errno: 145)

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 38431, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('deneme mesaj')

Line : 251
File : functions_search.php
------------------- ------------------- ------------------- ------------------- -------------------

işte aynen bu çıkıyo arkadaşlarım lütfen bunun ne olduğunu söyleyin yardımcı olun ...

şimdiden tüm canver üyelerine ve yetkililerine sonsuz teşekürler ....
xpitbullx
Üye
Üye

Cvp: phpbb forumda konu açarken ve konulara mesaj yazarken h

İleti türkphpbb 25.01.2006, 05:07

Sorun olarak MySQL Server adi gecen MYD Dosyasini acamiyor. Sistemde olusmus bir hata nedeniyle veya sadece normal MYSQL hatasi olabilir. Örnegin Serverde bulunan bozuk bir HDD buna sebep olabilir.

Ilk önce yapilacak islem phpmyadminden Tabloyu tamir etmeyi denemek. Eger bu islem basarili olursa sansin var demek.

Eger olmazsa, yine hata alirsan, host firmasiyla görüs. Host firmasi tabloyu tamir etmeyi denesin veya abloyu tamamen silip yedegini eklesin.

Bu soruna tek cözüm yolu budur arkadasim.
Kullanıcı avatarı
türkphpbb
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir