[yardım] PHPBB2 plus

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

[yardım] PHPBB2 plus

İleti tergek 24.01.2006, 22:09

Merhaba arkadaşlar ben 9 ay önce site isine basladım kendime bana gore cok guzel bi site yaptım frontpage de ama gercekten cok ugrasmıstım cunkı sıfırdan basladım sonra google da gezeken bu siteye burdan phpbb ogrendim biraz (en azından kurdum ugrastım :? ) Simdide phpbb plus a basladım. Ama artık pro olmak istiyorum :x ne yapmalıyım nereleri takip etmeliyim ? Ben bu portalı kendime gore dizayn etmek istiyorum artık yani yandaki blogu komple degiştirmek yeni seyler eklemek istiyorum, yeni bloglar eklemek istiyorum,bunları yapabilmek için ne lazım :? Phpbbplus düzenlemek için bir web editor onerirmisiniz? Arkadaslar yardım lutfen ..

haftadır gunde 10 saat bilg. basında php plus duzenlıcek bi program alıyorum hiç biri calısmadı yada ben calıstıramadım.Benimle ilgilenecek ogreticek biri varmı iste msn adresim tergek@mynet.com
yada bu baslık altında bana yardım edin lutfen
En son tergek tarafından, 27.01.2006, 17:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
tergek
Üye
Üye

Cvp: [yardım] phpbb2 plus edit

İleti tergek 25.01.2006, 00:09

saol fuuk suana kadarki tum mesajlarıma cevap verdin fazla ingilizcem yok metinleri anlarım ama azcok gore gore aşina oldum benim merak ettigim mesela verdigim resimdeki gibi bi bolum nasıl acabilrim oraya html kodlarını nasıl ekleyebilrim editorle acınca ne yapma gerekiyo ,cok hazır cevaplar istiyorum zannetme sadece ip ucları mantıgını istiyorum kendim yapmakta daha cok hoslanıyorum ama.....
Mesela bi bolum eklenmiş ornek varmı onun kodlarına baksam cozerim olayı belki.
Resim

Ekleyecegim seyide size veriyim cok hoş bişi ama bunu foruma nasıl entegre edeblrim bitane forumdan aldım (çaldım aslında ama baya ugrastım bana zor geldi kodları bulmak:D ) Eger linki yayınlama serbestse yollimde bakın (php nuke bunu ekleyan portal sanırım plus tada olur)?
Eger bunu eklemeyi ogrenırsem digerlerinide yaparım heralde.

http://rapidshare.de/files/11759105/Yen ... i.zip.html

http://www.megaupload.com/?d=IVYULUSZ
Kullanıcı avatarı
tergek
Üye
Üye

İleti tergek 25.01.2006, 15:02

Basıncada boyle olcak işte :?
neleri duzenlemeliyim ekleki dosyları nereye koyucam?

Resim
Kullanıcı avatarı
tergek
Üye
Üye

İleti tergek 25.01.2006, 23:36

Peki bunu yapmak için hangi tpl leri duzenlicem nasıl duzenlicem? front page le actım bole bişi burda nereye yonlendiricem

Resim
Kullanıcı avatarı
tergek
Üye
Üye

İleti tergek 26.01.2006, 00:29

Arastırma yaptım bunları buldum bunlarda plus için olan hangisi acaba yok heralde plus için

http://phpbbhacks.com/searchresults.php ... &Submit=Go
Kullanıcı avatarı
tergek
Üye
Üye

İleti Richard 26.01.2006, 12:11

ÇOK BASİT.

ŞİMDİ SİTENİN EN ÜSTÜNÜ DÜZENLİCEKSEN OVERALL_HEADER.TPL

EN ALTINI DÜZENLİCEKSEN OVERALL_FOOTER.TPL

BLOKLARI DÜZENLİCEKSEN YÖNETİM PANELİNDEN İMPORTALA GİRİP YAPICAKSIN

HERŞEY TPL YE BAĞLI TPLYİ AÇ TÜMÜNÜ SEÇ DE SONRA FRONTPAGEYİ AÇ YAPIŞTIR DE ORDAN DÜZENLE SONRA HTMLYE TIKLA TÜMÜNÜ SEÇ CUTE FTPYE YAPIŞTIR KAYDET ÇOK BASİT NEDNE SIKINTI EDİYONUZ
Kullanıcı avatarı
Richard
Üye
Üye

İleti tergek 26.01.2006, 21:25

KURTLAR-VADİSİ yazdı:ÇOK BASİT.

ŞİMDİ SİTENİN EN ÜSTÜNÜ DÜZENLİCEKSEN OVERALL_HEADER.TPL

EN ALTINI DÜZENLİCEKSEN OVERALL_FOOTER.TPL

BLOKLARI DÜZENLİCEKSEN YÖNETİM PANELİNDEN İMPORTALA GİRİP YAPICAKSIN

HERŞEY TPL YE BAĞLI TPLYİ AÇ TÜMÜNÜ SEÇ DE SONRA FRONTPAGEYİ AÇ YAPIŞTIR DE ORDAN DÜZENLE SONRA HTMLYE TIKLA TÜMÜNÜ SEÇ CUTE FTPYE YAPIŞTIR KAYDET ÇOK BASİT NEDNE SIKINTI EDİYONUZ

Tesekkurler overall_footer.tpl yi duzenledim ama bende yonetim panelince importal diye yok.Bide verdigim ekteki dosyaları nereye koyucam. Blank page diye mod yapsam bile dosyalarını nereye koycam? :?

http://rapidshare.de/files/11759105/Yen ... i.zip.html

iste dosyalar
Resim
Kullanıcı avatarı
tergek
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir