Sitemdeki sorunlar...

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

Sitemdeki sorunlar...

İleti comuyenice 05.01.2006, 21:46

Değerli arkadaşlar sitenin herhangi bir ayarlarıyla oynamama rağmen şu sorunlar çıktı nedenini kesinlikle bilmiyorum. Sorunun nereden kaynaklandığını da bulamadık. Benim gibi mağdur olan bir kaç arkadaşım daha var.

Sorunlar
1- Ayarlar kısımında; Üzgünüz, forumumuz şimdilik kapalıdır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. (Siteyi kesinlikle kapatmadım)

2- Mesajları okurken gözüme şu çarptı, Nereden kısmı yer almıyor.

3- Özel mesajlara giriliyor fakat yazı yazan yer kaybolmuş.

4- Yönetim panelinde kişilerin şuanda hangi forumu gezdikleri yazmıyor.

Arkadaşlar anlayacağınız. Buna benzer sorunlar mevcut acaba phpbb ile alakalı bir sorunmu var veritabanını tekrar yüklediğimizde herhangibir değişiklik olmuyor. Sizden yardım bekliyorum. Bu mesajı ben ve benim gibi mağdur olan arkadaşlarım adına yazıyorum. Eğer mesajımı yanlış bölüme açtıysam affınıza sığınıyorum. Bu konuyla ilgili acilen bir bilgilendirme bekliyorum.

Saygılarımla...

(Yanlış foruma konu açtığımdan dolayı özür dilerim yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim..)
Kullanıcı avatarı
comuyenice
Üye
Üye

İleti Napster 05.01.2006, 22:11

Oynama yapmadığını söylemişin.Belki phpbb dosyalarında sorun vardır.Yada dosyaları eksik yüklemiş olabilirsin.Benim öneririm sana forumu tekrardan kurman.Kurmadan önce sağlıklı olması amacıyla eski mysql database'ini sil ve phpmyadminde bulunan tablolarıda sil.Böylece yükleme yapılırken sorun çıkmasın.
Napster
Kullanıcı avatarı
Napster
Üye
Üye

İleti Vinsanity 06.01.2006, 00:08

1. sitende böyle bir yazı yazmıyor sanırım. sadece yönetim panelinde buna benzer bir yazı olmas gerek. Kapatırsan forumu o yazı çıkacaktır. Yani kapatırsan çıkması için yazılmış bir yazı.
2.Kişiler profildeki nerden kısmını boş bıraktılarsa yer almaması normal. Ama herkeste görünmüyorsa ozaman viewtopic_body.tpl den silmiş olma ihtimalin yüksek.
3. Posting_body.tpl de bir problem var gibi. Pekte anlamadım açıkçası...
4. konusunda hiçbir fikrim yok :D
Kullanıcı avatarı
Vinsanity
Üye
Üye

İleti yigini 06.01.2006, 00:13

comu yenice myo mu..
Kullanıcı avatarı
yigini
Üye
Üye

Cvp: Sitemdeki sorunlar...

İleti comuyenice 06.01.2006, 21:46

Evet kardeşim tam üzerine bastın. Benim durumumda olan arkadaşlarda var. Eğer bilgilendirilirsen sevinirim. Ayrıca Forum ana kurallarınıza aykırı birşeyde yaptığımı düşünmüyorum. Nereden kaynaklandığı hakkında bir fikrimde yok. Kısacası yardım istiyorum...

Diğer arkadaşların söylediği gibi bir oynama falan yapmadım. Zaten site uzun zamandır kurulu...
Kullanıcı avatarı
comuyenice
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir