PhpBB3 RC5 Forum Fotoğraf ekleme problemi

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

PhpBB3 RC5 Forum Fotoğraf ekleme problemi

İleti Ali_y 11.09.2007, 00:42

Merhaba,
PhpBB3 RC5 Forum Orijinal program kurulu, Hiç bir Mod eklemesi yapmadım. ve hiçbir dosyada değişiklik yok. Forumda yazılı mesajlar ve tüm program sorunsuz çalıştığı halde mesajın içine ister satıra ekle veya sadece ekle olarak boyutları uygun herhangi bir resim ekleyince, sadece bu mesajın ( sayfa başlığının) en üstünde:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 2729: Undefined index: download_count
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3718: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3720: Cannot modify header information -headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3721: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3722: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)

şeklinde hata mesajları çıkmaktadır. Ayrıca mesajın bulunduğu sayfadaki yazıların fontları bir anda acayip büyük hale geliyor (tahminen 20 punt gibi). Eklediğim fotoyu silince herşey tekrar normale dönüyor.
değişik boyutta değişik resimlerle ve forumdaki değişik başlıklarda denedim hepsinde aynı sorunla karşılatım.

Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Ömer Yardaş - İzmir
Ali_y
Üye
Üye

Re: PhpBB3 RC5 Forum Fotoğraf ekleme problemi

İleti MisKin 11.09.2007, 10:51

bu site phpBB3 desteği vermemekte, phpbbturkiye.net adresine sorununu yazarsan cevap alabilirsin ;-)
MisKin
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir