forumkurdu ile ilgili bir sorunum var

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

forumkurdu ile ilgili bir sorunum var

İleti rasitozcan87 16.12.2005, 00:00

ben bu işe çok yeni başladım şimdi forumkurdundan bir forum aldım ve gayet iyi çalışıyor bir tek login olurken sorun yaşıyorum.

login deyip şifre ve kullanıcıadı girişi yaptığımda login olamıyorum ama en altta online olan yerde adım çıkıyor. ikinci defa login deyip kullanıcıadı şifre girdiğimde foruma giriyorum. bu sorun nereden kaynaklanıyor olabilir. şimdiden teşekkürler.

birde forumkurdundan aldığım foruma mod yükleyebilirmiyim. yüklersem nasıl yüklerim bunuda cevaplarsanız çok sevinirim.
rasitozcan87
Üye
Üye

İleti Vinsanity 16.12.2005, 01:04

ilk soru için; sitenin yönetim panelinden ayarlara girdiğiniz zaman orda domain ve script pathi ile ilgili ayarlarda hata var sanırım. Onları düzenlerseniz sorun ortadan kalkar gibi.

Diğerine gelince forumkurdunu hiç incelemedim ama genelde bu tür yerlerde ftpye databasee ulaşım olmuyor. Dolayısı ile modda kuramıyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Vinsanity
Üye
Üye

Cvp: forumkurdu ile ilgili bir sorunum var

İleti rasitozcan87 16.12.2005, 01:30

sağol ama ilk aldığımdada öyleydi hiç ellemedim oraları mod yüklesek iyi olurdu ama napalım bende bu sitenin yardımıyla bir tane daha kurarım kendim hem daha güzenli ve kendimin olur. cvp için tekrar sağol
rasitozcan87
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir