hızlı cevap bir sorun

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

hızlı cevap bir sorun

İleti acemiyim 13.12.2006, 11:57

arkadaşlar bu superquick.reply indrdim wievtopşc.php ve tpl dosyalarını attım ama calışmadı hızlı cevap birde şöyle bir şey yapmak istiyorum forumu optimize ttim ana sayfada tarih ve altında yazarın ismi var tarih linkinden yazılan mesaja gidiliyor onun yerine tarih yerine nick aktif olsun nicke tıklanılısıun tarih yine kalsın yani değiştirecem lantar netdeki mesala tarih ve nick ama aktif olan en son mesaj yazanın nicki nicke tıklanıp gidiliyor birde şu hızlı cevap için ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim..
acemiyim
Üye
Üye

İleti acemiyim 13.12.2006, 21:28

arkadaşlar yardımcı olacka kimse yokmu arama motorları için forumu optimize ettim tamma ama benim isteğidm şey tarih nick kalsın nick aktif olsun ordna mesajlara gidilsin misafirler üye sayısını kimler online onları görebilsin nick tıklandılda progile gitsin bunlar eskisi gibi olsun yani yardım pls
acemiyim
Üye
Üye

İleti acemiyim 14.12.2006, 12:19

ya arkadaşlar lütfen yardım edecek kimse yokmu arama motorları için optimi,ze ettim tarih den değilde nickden son posta gitsin istiyorum ayrıca ortadaki yazar dan da profile gitsin istiyorum misafir üyeler avatarları imzaları ve en son kim üye olmuş online olanları vs görsün istiyorum bunu nasıl yapacam hangi dosyaları editlayacam nereye ne yazcam yardım edermisiniz
acemiyim
Üye
Üye

İleti yaso19 14.12.2006, 13:50

flood yapmayınız pls.... ne gibi bi optimize ettiniz, hangi modu kurdunuz??? tam olarak istediğiniz şey nedir? çok karışık şeyler yazmışsınız..
Kullanıcı avatarı
yaso19
Üye
Üye

İleti acemiyim 14.12.2006, 18:42

kusura bakmayın flod olrak algılandığını bilmiyordum

http://www.canver.net/arama-motorlari-i ... kba68.html

burdaki yazanları yaptım orada verilenlerin aynısı yaptım tamam bir sorun yok ama ben şöyle istiyorum

Çrş Eyl 06, 2006 7:02 pm
KanKa

ana sayfada tarih ve sat altında nick var nick aktif olsun yani nickden yazılan mesaja gitsin tarih saat aynı kalsın istiyorum misafirlerin ana sayfada en alttaki kayıtlı üye sayısını kimler cevrimiçi gibi secenekleri ve forumlardaki üyelerin avatar ve imzalarını görmesini istiyorum

bir başlığın içindeki yazar bölümündede yazarın aktif olmasını istiyorum yazara tıklanınca profiline gitsin yani bunu yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler
acemiyim
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir