sitenin başka dildede kullanımı

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

sitenin başka dildede kullanımı

İleti flairshow 17.10.2006, 10:50

merhaba

yanlış yerde konu açtıysam özür dilerim bütün web sitelerinde ve forumlarda aradım bulamadım sitemin yabacı dildede kullanılmasını istiyorum ingilizce almanca türkçe sitemin ön tarafına 3 ülkenin bayrağını koymak istiyorum tıklayınca o ülkenin diline gitsin biliyorum üye olunca dil seçeneği var fakat yabancı biri geldimi direk kendi diline gidip siteyi gezsin sonra üye olsun herkse sordum hostingime sordum cevap alamadım bilgisi ve düşüncesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum saygılarımla

sitem phpbb plus
flairshow
Üye
Üye

İleti Simuzer 17.10.2006, 12:50

Şu moddan faydalanılarak yapılabilir... Bu, IM Portal için, bunu saf phpBB'ye uyarlamak lazım. Vaktim olursa deneyebilirim.

Guest Select Language Block (IM Portal)
http://www.phpbbhacks.com/download/4601
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

Cvp: sitenin başka dildede kullanımı

İleti flairshow 17.10.2006, 15:22

benimki ez portal uzun zamandır arıyorum forumlarda hiç kimse konu açmamış sormadığım kimse kalmadı bir tek cevap eren sen oldun şu işe bir el atarmısın bir zahmet nasıl olur resimli anlatım veya video anlatımlı bir açıklama olsa yapmaya çalışırım vaktiniz yoktur anlıyorum vaktiniz olana kadar bekleriz artık çünkü kimse bu konuyla ilgilenmiyor şimdilik teşekkürler

saygılar
flairshow
Üye
Üye

İleti Simuzer 17.10.2006, 16:44

Ez Portal, nasıl bir portaldır bilmiyorum... Ben normal bir phpBB için uyarlarım.. Sizde gerekli kodu overall_header.tpl veya overall_footer.tpl'ye koyarak, sayfanın üstünde veya sayfanın altına ver verebilirsiniz.

Resimli veya video ile anlatacak kadar boş vaktim yok... Eğer phpBB'ye bir mod nasıl kurulur az çok biliyorsanız, hazırlayacağım modu kurmak size kolay gelecektir. Mod nasıl kurulur bilmiyorsanız aşağıdaki konuyu okumanızda fayda var...

Mod Nedir? Nasıl Yüklenir?
http://www.canver.net/mod-nedir-nasil-y ... vt422.html
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

Cvp: sitenin başka dildede kullanımı

İleti flairshow 12.02.2007, 14:32

arkadaşlar bu modu siteme kuramadım 3 defa siteyi yeniden yüklettim bbarmen show yaeışması hazırlıyoruz marmariste yurt dışında tanıtılıcak site siteye gelenler siteye ingilizce bakamıyorlar yarışmamız 17 marta siz değerli arkadaşlardan rica ediyorum bizm için bu modu sitemize kuran olursa çok makbule geçer şimdiden yardım eden arkadaşa butun barmen show arkadaşlar adına teşekkür ediyorum
flairshow
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir