online offline kurulumunda hata mesajı yardım lütfen

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

online offline kurulumunda hata mesajı yardım lütfen

İleti licorn 07.12.2005, 01:42

İyi günler,

Forumuma eklemeler yapmak istiyordum... ONLINE_OFFLINE.... Pek fazla phpbb bilgim olmamasına rağmen artık biyerden başlamam gerektiğini düşünüp yapmaya çalıştım ama beceremedim... Forumda verilen dosyayı okuyarak adım adım takip ettim ama sonucunda hata mesajı ile karşılaştım..

Yardımcı olursanız çok sevinirim ne yapmam lazım...

Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax near 'FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 201 ' at line 2

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, u.user_allow_viewonline, u.user_session_time,user_allow_viewonline, u.user_session_time, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uidu. FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 201 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time ASC LIMIT 0, 15

Line : 398
File : viewtopic.php

Online-offline bile yapamazsam nasıl öğreneceğim :D :D :D :D

şimdiden ilginiz için çok teşekkürler...
licorn
Üye
Üye

İleti Misafir 07.12.2005, 01:45

foxserv 3 u kur sonrada myadminle bir veri tabani yarat db deki adinla ayni olsun ondan sonra dene bende oyle yapmistim bunu
Misafir

İleti licorn 07.12.2005, 01:52

398 inci satırda mı bir hata var...
licorn
Üye
Üye

İleti Misafir 07.12.2005, 02:18

degistiricegin dosyalar db deki kullanici adi filan gorucen onun haricinde biseye dokunma zaman calisir mod ekleme sssimdilik
Misafir

İleti Vinsanity 07.12.2005, 12:34

Sen sadece sql sorgularını çalıştırmadığın için böyle bir hata almışsın. phpmyadmine girip sql sorgularını çalıştırırsan düzelmesi gerekir. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan şu başlığa bakabilirsin.
http://www.canver.net/modlarda-gecen-sq ... vp746.html
Kullanıcı avatarı
Vinsanity
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir