pano ve avatar sorunu

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

pano ve avatar sorunu

İleti acemiyim 09.10.2006, 11:04

slm arkadaşlar benim iki sorunum birincisi pc den avatar yollandında

Warning: copy(./images/avatars/1188898420452a0f2cefcba.jpg) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /home/x/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/x/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/x/public_html/forum/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/x/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/x/public_html/forum/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/x/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/x/public_html/forum/includes/page_header.php on line 486
bu hatayı veriyor normail galeriden avatar secme calışıyor ama pc den yollanıda bu hatayı veriyor

İkinci sorunum sa Mesaj Panosu -> Türk Kültürü mesala ben mesaj panosu yerine domain adım ana sayfası -> başlık bu şekilde istiyorum aradım taradım bulamadım mesala
Toplam 2 kullanıcı çevrimiçi :: 1 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir [ Pano Yöneticisi ] [ Bölüm Yetkilisi ]
burayıda pano yöneticisi yerine forum admini bölüm yetkilisi yerinede moderadotur ile değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim acil yardım pls teşekkürler şimdiden
acemiyim
Üye
Üye

İleti yigini 09.10.2006, 11:06

images/avatars/ izinlerini chmod 777 yap.
Kullanıcı avatarı
yigini
Üye
Üye

Cvp: pano ve avatar sorunu

İleti acemiyim 09.10.2006, 11:16

peki bu dedğim diğer sorunu nasıl yapacam mesaj panosu -> itiraflar mesela ben domainadım ana sayfası -> itiraflar yani kullanıcılar mesaj panosuna tıklayınca an aysafya dönüyor ya ben domain adım ana sayfası yazdırmak istiyorum o şekilde ana sayfaya dönsüznler istiyorum yani bulamadım onuda mesaj yazıyorsun mesala iletiniz gönderildi yerine mesajınız gönderildidi bunları nereden ayaralayabilirim.. teşekkürler
acemiyim
Üye
Üye

Cvp: pano ve avatar sorunu

İleti acemiyim 11.10.2006, 13:13

Yardım edecek arkadaş varmı mesaj panosu -> itiraflar böyle yazıyor onun yerine x.domain.net. anasayfası -> itiraflar yani itirafların içindeyken kullancıı mesaj panosu yerine yazdığım gibi domain adı anasayfası yada forum anasayfası yazdırmak isityorum ama ayarlardan bulamadım nasıl yapabiliriz yardım edebilcek arkadaşlarımız cevap verirseniz sevinirim teşekkürler
acemiyim
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir