Gizli Kullanıcı gözüküyor üyem nasıl gizsiz hale getiririm.?

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Gizli Kullanıcı gözüküyor üyem nasıl gizsiz hale getiririm.?

İleti hSyin 14.03.2006, 15:20

Bir kullanıcım gizli gözüküyor nasıl bunun normal gözükmesini sağayabilirim. Acemiyiz işte...
Kullanıcı avatarı
hSyin
Üye
Üye

İleti MillStory 14.03.2006, 15:36

Yönetim Panelinden kullanıcı yönetiminde yönetime tıklayıp kullanıcının adını yazdığında profil sayfası gelecek oradan istediğin gibi ayarlayabilirsin.
Kullanıcı avatarı
MillStory
Üye
Üye

İleti fatihbaz 14.03.2006, 15:36

o üye kendi profilinden kendini gizli yapmıştır.ya o kendisi düzeltecek profilinden yada sen yönetin paneline gir.kullanıcı yönetiminin altında yönetim diye bi yer olucak.ona tıkla ve o üyenin ismini yazıp enterla.o üyenin profili çıkar karşına.orada da "Çevrimiçi olduğumu gizle" diye bi seçenek var.orada hayırı işaretle.
Kullanıcı avatarı
fatihbaz
Üye
Üye

Cvp: Gizli Kullanıcı gözüküyor üyem nasıl gizsiz hale getiri

İleti kinqberq 14.03.2006, 19:45

iyi de bunu baştan halledemezmiyiz..ilerde site cok fazla uyeye sahip olursa tek tek gizliliklerinimi kaldırcaz..bu kısa bi çözum olmus bunun başka bir alternatifi olmalı diye düşünüyorum..Admin panelden bi ayarı olması lazım baktım ama bulamadım ben de..
kinqberq
Üye
Üye

Cvp: Gizli Kullanıcı gözüküyor üyem nasıl gizsiz hale getiri

İleti hSyin 14.03.2006, 19:49

kinqberq yazdı:iyi de bunu baştan halledemezmiyiz..ilerde site cok fazla uyeye sahip olursa tek tek gizliliklerinimi kaldırcaz..bu kısa bi çözum olmus bunun başka bir alternatifi olmalı diye düşünüyorum..Admin panelden bi ayarı olması lazım baktım ama bulamadım ben de..

+1 diyorum. Şimdi yeni bir üyem yine gizli seçeneğini seçmiş. Gerçi bende gizli olsada yeni eklediğim kimler online modunda sayfanın üst tarafında gözüküyor. Ama yinede gizli olmasını istemem üyelerimin sağlam bir çare lütfen...
Kullanıcı avatarı
hSyin
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir