foruma portal eklemek

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

foruma portal eklemek

İleti snakq 06.03.2006, 22:34

ya belki biraz sıkıcam sizi ama mazur gorun lutfen ciddi anlamda yardımlarınıza ihtiyacım var :( forumuma nasıl portal eklerim bu konuda hicbi bilgim yok.belki benim gibi bilmeyenler vardır dedim ve bi arama yaptım gercetende var ama onlarada site icerisinde biryere yonlenen link verilmiş.ben o linklerede baktım ama gene bişi anlamadım.yeni baslayan biri olarak onlar karısık ve anlamsız geliyo bana.o yuzden sizden istedigim benim kurdugum foruma uygun portalın verilmesi ve nasıl kurulacagı hakkında bilgilendirilmesi.phpBB2 2.0.19 kurdum ve buna portal eklemek istiyorum.uygun portalı ve nası kuracagımı anlatırmısınız rica etsem anlayan ve bilen arkadaslar...
Kullanıcı avatarı
snakq
Üye
Üye

İleti Vinsanity 06.03.2006, 23:28

Burada Mx Portal ile ayrıntılı bilgi var. Bunun dışında sadece portal istiyorsan EzPortal kurulumu en kolay portaldır.

Eğer mod kurmayı bilmiyorsan, mod kurma ile ilgili yazılar var forumda. Onlardan yardım alabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Vinsanity
Üye
Üye

İleti türkphpbb 07.03.2006, 02:51

Sana gelistirmesi kolay olan portal olarak ezPortal kurmani tavsiye ederim. Kullanmak istiyorsan eski.canver.net te sunulan sürümünü yüklemen senin isini daha da kolaylastirir. Cünkü o sürüme yönetim panelinden yönetebilecegin portal ayarlari eklenmis. Yeni sitede aradim bulamadim. Yoksa linkini verirdim. Yöneticiler o sürümü insallah buraya eklerler. Ben ilk phpbb ile tanistigim zamanlar o sürümü kullandim. Dosyalarin icinde ayar yapmayi bilmeyenler icin bire bir. :)
Kullanıcı avatarı
türkphpbb
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir