disk kotasını nasıl indirebilirim?

PHP, MySQL, HTML, CSS, SEO vb. ile ilgili genel konular.

disk kotasını nasıl indirebilirim?

İleti redhot 09.02.2007, 18:36

merhaba benim çok acil yardıma ihtiyacım var..disk kotasını aştığım için kayyo'dan aldığım site kapanmiş..kayyo admini sitemin açilmasi için disk kotasının 50 mb nin altına düşürmem gerektiğinini söyledi..acaba bunu nasil yapabilirim?yardımcı olursanız sevinirim..
redhot
Üye
Üye

Cvp: disk kotasını nasıl indirebilirim?

İleti shev@ 09.02.2007, 19:22

siteye upload yaptıgın dosyaların boyutunu azalt...ya da gereksiz olanları sil...vsvs....
shev@
Üye
Üye

ALEXIS
09.02.2007, 19:39

cache sil, mesaj sil. başka bir yolu olduğunu sanmıyorum.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti redhot 09.02.2007, 20:01

ya anlamiyorum disk kotasi nedir? bana birileri de ftp den yüklediğin bazı dosyaları sil dedi bende bazı temalari ve albüm modunu sildim ama bi sonuç vermedi hala..shev@ siteye upload yaptıgın dosyaların boyutunu azalt...ya da gereksiz olanları sil...vsvs....demişsin ama siteye girmeden bunu nasil yapacam ki...aynı şekilde angelside de cache sil, mesaj sil. başka bir yolu olduğunu sanmıyorum.demiş ama bunu nasil yapacam siteye girmeden..disk kotam 53mb 50mb olursa açilacakmiş ama ben hala anlamadim sitenin dosyalarini silersem mi azalacak yoksa site içindeki mesajlari resimleri silersem mi azalacak lütfem...detayli yardım please :(
redhot
Üye
Üye

İleti melihonline 09.02.2007, 22:28

bir kaç tane tema yüklediysen onları sil. Forumunda sadece kullandığım tema kalsın diğerlerini silebilirsin
iki insan açtır. Biri bilimi arayan diğeri ise parayı...
Kullanıcı avatarı
melihonline
Üye
Üye

İleti shev@ 13.02.2007, 17:16

redhot yazdı:ya anlamiyorum disk kotasi nedir? bana birileri de ftp den yüklediğin bazı dosyaları sil dedi bende bazı temalari ve albüm modunu sildim ama bi sonuç vermedi hala..shev@ siteye upload yaptıgın dosyaların boyutunu azalt...ya da gereksiz olanları sil...vsvs....demişsin ama siteye girmeden bunu nasil yapacam ki...aynı şekilde angelside de cache sil, mesaj sil. başka bir yolu olduğunu sanmıyorum.demiş ama bunu nasil yapacam siteye girmeden..disk kotam 53mb 50mb olursa açilacakmiş ama ben hala anlamadim sitenin dosyalarini silersem mi azalacak yoksa site içindeki mesajlari resimleri silersem mi azalacak lütfem...detayli yardım please :(

CuteFTP gibi bi programla baglanıp dosyaları azaltabilirsin...kotayı asmanın nedeni büyük ihtimalle kullanıcıların avatarlarıdır...onları silmeyi dene bence oncelikle...
shev@
Üye
Üye

Internet Teknolojileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir