Toplu Mailde Kişiye Özel Mail Göndermek Mümkünmü?

Temalar ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

Toplu Mailde Kişiye Özel Mail Göndermek Mümkünmü?

İleti gbaran 21.05.2007, 08:31

Mesela ben tüm kullıcılara değilde belli bir gruba göndermek istiyorum mesela sadece erkeklere yada listeden kime gönderceklerimi seçmek istiyorum! bir list box olup ordan ekliyeceklerimi yan tarafa geçiririm ve gönder de olur.

Bu arada hem plustaki toplu mail sender var hemde Mega_mail_v_0_9_6_b var hangisine olursa olsunda yeterki olsun ;-)
B@R@N
Kullanıcı avatarı
gbaran
Üye
Üye

Re: Toplu Mailde Kişiye Özel Mail Göndermek Mümkünmü?

İleti gbaran 23.05.2007, 17:37

[GÜNCEL]
B@R@N
Kullanıcı avatarı
gbaran
Üye
Üye

İleti WILT 02.06.2007, 09:56

phpBBhacks.com'da E-mail to group diy arattıysam da bir sonuç çıkmadı. Grubun üyeleri fazla değilse korkarım tek tek göndermek zorundasın.
Galatasaray Basketbol Portalı
"Ne gülüyorsun, bu anlattığım senin hikayen!"
Kullanıcı avatarı
WILT
Üye
Üye

İleti NEFRİT 11.08.2007, 14:36

Şimdi Mega_mail var demişsin al onu kullan üye gruplarına ayrı ayrı mail yollayabilrsin sadece üyelere sadece adminlere sadece özel üyelere sadece VIP üyeleirne vs vs vs yani bu sadec senin stede üye grubu ayrılmana bağlı bir durum sadece kız üyelre mail yolamak için kız üyeler yada benzeri bir grup oluştur sonrada tüm kız üyeleri o gruba ekle sonrada mega mailden mail atmak istediğin grubu seç ve mailini gönder ama zaten phpbb nin admin panelindeki normal mail gönderme bölümünde Alıcılar: kısmından gene aynı seçenek seçilebiliyor.
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir