(Alexis) 1.1.0.5b Kullanıcı Menüsü Görüntüleme

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

(Alexis) 1.1.0.5b Kullanıcı Menüsü Görüntüleme

İleti Cüce 19.11.2005, 15:33

İlk önce keşke bir tebrik kısmı olsaydı çünkü yeni forumun tasarımını çok beğendim...

Ben Alexis kullanıcı menüsü bloğunu(phpBB2 blok - sürüm 1.1.0.5b) kullanıyorum kendi deneme sitemde. Bir gün yayınlıcam umarım :roll:. Fakat bu kullanıcı menüsünü başka bir sayfada görüntülemek istiyorum.

Yani herhangi bir ana sayfa var, oradan kullanıcı menüsüyle forumda kayıtlı kullanıcı forum'a giriş yapacak ve yine o ana sayfada giriş yapan kullanıcı aynı forumda ki gibi kullanıcı menüsünde avatar resmini ve bilgilerini görecek...

Özetle kullanıcı menüsü başka bir sayfada da aktif olacak...

Bu bir mod değil tabi ama yardımınıza ihityacım var, tabi bu konuda sizin için bir sakınca yoksa... :roll:
Kullanıcı avatarı
Cüce
Üye
Üye

ALEXIS
19.11.2005, 17:32

Dosyalar » MODifikasyon (2.0.x) » Türkçe MODifikasyonlar » Kullanıcı Menüsü Sistemi (phpbb) [1.0.5b]
http://www.canver.net/dload.php?action= ... file_id=31
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti Curtis 19.11.2005, 23:09

[ KONUDIŞI ]
Buyur tebrik edebileceğin bir başlık;
http://www.canver.net/phpbb-turkiye-acik-vt560.html
[/ KONUDIŞI ]
Kullanıcı avatarı
Curtis
Üye
Üye

Cvp: (Alexis) 1.1.0.5b Kullanıcı Menüsü Görüntüleme

İleti Cüce 21.11.2005, 17:41

Sanırım anlatamadım zaten bu kullanıcı bloğunu kullanıyorum forumumda.

Fakat başka bir anasayfadan forumuma yönlendirme yapıyorum. Forum ana sayfasını kullanmıyorum bu iş için. Bahsi geçen site ana sayfasında farz edelim adı indexx.php olsun, bu kullanıcı menulerini kullanmak istiyorum. Kullanıcı menusunun Giriş bloğunu bu anasayfada aktif olarak kullanıyorum zaten bu işin kolay kısmı. Kullanıcı bu forumdan bağımsız ana sayfadan foruma giriş yapabiliyor...

Fakat asıl problem benim için foruma giriş yapan kullanıcının yine bu forumdan bağımsız ana sayfada (indexx.php diyelim) kullanıcı menusundeki avatarını ve diğer bilgilerini yani giriş yapılmış bloğu göstermek...

Sanırım bu işte baya bir acemiyim yardımınız için teşekkürler. Tabi yine söylüyorum sizin için bunun bir sakıncası yoksa...

Bende bir yandan denemeye devam ediyorum umarım yolunu bulurum...
Kullanıcı avatarı
Cüce
Üye
Üye

Cvp: (Alexis) 1.1.0.5b Kullanıcı Menüsü Görüntüleme

İleti Cüce 24.11.2005, 18:02

Arkadaşlar bu konuda birisi yardımcı olabilirse çok sevinicem....

Sorunum şu;
Sanırım anlatamadım zaten bu kullanıcı bloğunu kullanıyorum forumumda.

Fakat başka bir anasayfadan forumuma yönlendirme yapıyorum. Forum ana sayfasını kullanmıyorum bu iş için. Bahsi geçen site ana sayfasında farz edelim adı indexx.php olsun, bu kullanıcı menulerini kullanmak istiyorum. Kullanıcı menusunun Giriş bloğunu bu anasayfada aktif olarak kullanıyorum zaten bu işin kolay kısmı. Kullanıcı bu forumdan bağımsız ana sayfadan foruma giriş yapabiliyor...

Fakat asıl problem benim için foruma giriş yapan kullanıcının yine bu forumdan bağımsız ana sayfada (indexx.php diyelim) kullanıcı menusundeki avatarını ve diğer bilgilerini yani giriş yapılmış bloğu göstermek...

Sanırım bu işte baya bir acemiyim yardımınız için teşekkürler. Tabi yine söylüyorum sizin için bunun bir sakıncası yoksa...

Bende bir yandan denemeye devam ediyorum umarım yolunu bulurum...
Kullanıcı avatarı
Cüce
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir