Ctracker nasıl silinir...

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

Ctracker nasıl silinir...

İleti Outlaw_tr 15.11.2006, 21:03

Forum zırt bırt hata vermeye başladı üstat bunu kurdum resimle anlatmaya çalışam çok sinir bozucu bir mod olmaya başladı nasıl bu hata giderilebilir yada ben ctrackeri nasıl silerim forumdan zaten ne işe yaradığını daha çözemedim...

üstat hata veriyo anlamış değilim herzaman hata vermiyo bazen yada gönderdiğim postların %30unda hata veriyo anlamadım gitti imzamı düzenliyorum hata veriyo post atıyorum hata veriyo bu sabah bir post attım "Ermeni" kelimesini kullandım hata verdi tek tek denedim kelimeleri hata nerde diye ermeni kelimesinde çıktı...

Resim
Gönder diyorum...
Resim

Hata bu üstat diyorumya forumda gezerken bile yakında hata verecek nasıl kaldıracaz bu modu yada nasıl kapatırım ctrackeri

Valla sinirden cümle kuramamışım neyse bir ara düzenlerim bana bir çözüm bulun acil teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Outlaw_tr
Üye
Üye

İleti BuzLaş 15.11.2006, 21:12

Önermiyorum fakat Ctrackeri pasif edebilirsin.

common.php dosyasını aç

Kod: Tümünü seç
include($phpbb_root_path . 'ctracker/engines/ct_security.' . $phpEx);

satırını arat alttaki kodla değiştir.

Kod: Tümünü seç
//include($phpbb_root_path . 'ctracker/engines/ct_security.' . $phpEx);
Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer Kanadından Bir Tüğ Düşer (:

ღ Ölesiye Sevgi Besliyorum İçinde ღ
BuzLaş
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İleti Outlaw_tr 15.11.2006, 22:29

üstat bu konuda bana çözüm yolu bulabilirmisin peki bu bug kalkana kadar mecburen pasif hale getirdim...
Kullanıcı avatarı
Outlaw_tr
Üye
Üye

İleti BaRCeLoNa 16.11.2006, 00:13

5.03 e güncelleme yap + debug modunu kullanarak hataları gider ... Forumda bu konuyla ilgili daha önce bir başlık açıldı ...
barcelona tema v 1.0 %40 [ l l l l l l l l l ]
http://www.forumuni.com
Kullanıcı avatarı
BaRCeLoNa
Üye
Üye

İleti Outlaw_tr 16.11.2006, 03:40

evet bu konuda haklısın zaten ne olduysa 5.03e geçince oldu aynen yapılması gerektiği gibi yaptım üstat upgradede problem çıkmadı install.php yi açınca var olan kodları giremedi ama oldu bişiler... neyse bu konuda bana başka nasıl yardımcı olabilirsiniz... modu tamamen silip tekrar kursam nasıl olur? databaseden toplu drop nasıl yaparım install.php yi düzenleyemmi?
Kullanıcı avatarı
Outlaw_tr
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir