Login Sorunu

Kurulum, güncelleme, taşıma ilgili soru(n)lar.

Login Sorunu

İleti SectumSempra 01.03.2007, 19:01

Arakdaşlar Forumu kurdum fakat login olduğumda daha doğrusu bilgileri girip girişe tıkladığımda anasayfaya atıyor.Online gözüküyorum ama hiçbirşey yapamıyorum ve anasayfada tekrar login bölmesi çıkıyor.Ney yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
SectumSempra
Üye
Üye

İleti mazlum 02.03.2007, 17:48

cookieleri kontrol et ve forum dizinin doğru yazıldıgından emin ol(phpmyadmindeki config tablosunu tarat ve oradaki forum dizinini bul doğrumu diye bak)
mazlum
Üye
Üye

Re: Login Sorunu

İleti lanet 06.04.2008, 10:07

aynı sorun bende de var, cookie'leri kontrol ettim bir gariplik yok. eski cookieler nasıl silebiliriz?

bir de "beni hatırla" opsiyonunun işe yaramadığına dair üyelerden şikayetler geliyor
lanet
Üye
Üye

Re: Login Sorunu

İleti FurkaNUsta 11.04.2008, 15:25

Merhaba. Aslında ortada bir problem yok. Fakat şöyle bir yanlış yapmışsınız;

Admin panelinde sitenizin domaini yazan kısıma muhtemelen "adresim.com" girmişsinizdir. Daha sonra Internet'te sitenize "www.adresim.com" diyerek girmek istemişsinizdir.

Eğer admin panelinde site domainini "www.adresim.com" olarak değiştirirseniz, login probleminiz ortadan kalkacak.

Benim size şöyle bir önerim var;

Site domaininizi "www.adresim.com" olarak belirleyin. Sonra sitenizin girişine yönlendirme amaçlı "index.html" atın. Yönlendirme adresini ise direk index.php, portal.php yerine "http://www.adresim.com/portal.php" olarak girin. Bu durumda "www" yazmadan girenler bile "www" yazmış olacaklar. Login problemi de kalmayacak. Kolay gelsin.

:)
Kullanıcı avatarı
FurkaNUsta
Üye
Üye

Kurulum, Güncelleme, Taşıma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir