PhpBB'nin ayri sunucudaki databaseye kurulumu

Kurulum, güncelleme, taşıma ilgili soru(n)lar.

PhpBB'nin ayri sunucudaki databaseye kurulumu

İleti Qesta 03.10.2006, 11:59

Merhaba,
php yükleyeceğim yer bir subhost..

Bana verilen adres

www.A.esasalandi.gov.tr

Bu linke tıklandığında bana tahsis edilmiş bir alan geliyor.Buraya kadar güzel ve sorun yok.

phpBB'yi
www.A.esasalanadi.gov.tr/forum klasörüne upload ettim..

Daha sonra esas resmii site yöneticisi bana
rakamlar örnektir.

http://222.555.222.455/myadmin/ yolunu verdi.

Ve bana database adı kullanıcı adı şifrelerini verdi.
myadmine bağlandığımda database yolu

Veritabani sunucu adresi ise B.esasalanadi.gov.tr olarak yazdim.
Daha sonra

www.A.esasalanadi.gov.tr/forum/install/install.php

yazdık kurulum sayfası geldi..Tüm bilgileri yazdım.
Devam ettiğimde şu hatayı aldım.

Kod: Tümünü seç
Could not insert default_lang :: UPDATE phpbb_config SET config_value = 'info@A.gov.tr' WHERE config_name = 'board_email' :: 912 :: /var/www/html/virtual/xxxx/forum/install/install.php

Could not insert default_lang :: UPDATE phpbb_config SET config_value = 'xxxxx.xxxxx.gov.tr/forum/' WHERE config_name = 'script_path' :: 912 :: /var/www/html/virtual/xxxxx/forum/install/install.php

Could not insert default_lang :: UPDATE phpbb_config SET config_value = '80' WHERE config_name = 'server_port' :: 912 :: /var/www/html/virtual/xxxx/forum/install/install.php

Could not insert default_lang :: UPDATE phpbb_config SET config_value = 'www.xxxxxx.XXXX.gov.tr' WHERE config_name = 'server_name' :: 912 :: /var/www/html/virtual/xxxxx/forum/install/install.php

Could not update admin info :: UPDATE phpbb_users SET username = 'XXXXXX', user_password='000000000', user_lang = 'turkish', user_email='info@xxxxx.gov.tr' WHERE username = 'XXXXX' :: 923 :: /var/www/html/virtual/xxxxx/forum/install/install.php
Kullanıcı avatarı
Qesta
Üye
Üye

Kurulum, Güncelleme, Taşıma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir